Terminy obozów 2021
  1. 27.06 - 10.07.2021
  2. 11.07 - 24.07.2021
  3. 25.07 - 07.08.2021
  4. 08.08 - 21.08.2021
Niesamowite przeżycia i dobra zabawa gwarantowane!

Podczas obozu uczestnicy nauczą się podstawowych oraz zaawansowanych zasad żeglowania na desce, dowiedzą się jak odczytywać zjawiska pogodowe, poznają sposoby naprawy żagli i desek oraz ich doboru. Na obozach panuje dyscyplina a zarazem miła atmosfera. Wsłuchujemy się w potrzeby obozowiczów i w miarę możliwości realizujemy je. Kadra instruktorów to specjaliści w zakresie pracy z dziećmi. Realizacja programu obozowego nie pozwala się nudzić i wprowadza w zdrowy styl życia. Udział w obozie wymaga akceptacji regulaminu i wypełnienia formularza uczestnika.

Zajęcia na wodzie trwają 4 h dziennie, podzielone na dwie godziny przed i dwie po obiedzie, pozwalają nauczyć się poszczególnych elementów żeglugi, odczuć trudy związane z charakterystycznymi warunkami towarzyszącymi uprawianiu windsurfingu, ale nie powodują przeciążenia. Na obozach uczymy współpracy, odpowiedzialności a co najważniejsze, jak aktywnie spędzić czas wolny. Poza windsurfingiem zapewniamy gry i zabawy sportowe - opieka całodobowa.

Jeżeli warunki pogodowe dopiszą, planujemy z grupą zaawansowaną przepłynięcie na desce Zatoki Puckiej na trasie Puck - Chałupy - Puck. Uczestnicy obozu otrzymują Certyfikat odbycia szkolenia 50 h oraz przepłynięcia zatoki, drobne upominki oraz nagrody i puchary za udział w regatach obozowych.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie w pensjonacie tuż nad plażą w pokojach 4 -osobowych , wyżywienie - trzy posiłki.  W razie niepogody ( brak wiatru, bardzo silny wiatr, deszcz padający dłużej niż jeden dzień i temperatura powietrza niższa niż 15 °C ) do dyspozycji mamy małą i duża halę sportową, kręgielnię, stoły do ping - ponga, świetlicę do prowadzenia zajęć teoretycznych.

Obóz 14-dniowy dla dzieci i młodzieży
Opieka całodobowa, program gier i zabaw oraz edukacji sportowej, ubezpieczenie
Zakwaterowanie w naszym pensjonacie pokoje 4 os., pełne wyżywienie. 2900 zł
Bez zakwaterowania i wyżywienia 14 dni szkolenia.
Wypożyczenie pianki +140 zł
1850 zł

Pola oznaczone * są wymagane.

Wynajmij pokój w naszym pensjonacie

Położenie przy samej plaży zapewni najlepsze warunki do odpoczynku.